Elvana Gjata shkëlqen në fotosesionin e ri

20:49 | 30 Korrik 2021

Këngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata kohët e fundit ka zgjedh një grim artistik për fytyrën e saj.

Nuk dihet nëse këto foto vijnë nga ndonjë prapaskenë e projektit të ri apo thjesht ndonjë fotosesioni.

Pas këngës së suksesshme “Loti” Elvana ka bashkëpunuar edhe me dy artistë të huaj duke lansuar para pak ditësh këngën e re.

“Papa” është kënga që solli në bashkëpunim me Inën dhe Sickotoy. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara