Elvana Gjata shkëlqen në fotosesionin e ri

08:45 | 28 Shtator 2021

Artistja e njohur nga Shqipëria , Elvana Gjata kohëve të fundit ka qenë tejet e përfolur nga mediat rozë.

Elvana së fundi ka ardhur tejet e bukur në setin e ri fotografik, ku po duket me tejet stil, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja i ka lidhur flokët prej dy bishtalecash ku e ka kompletuar me syze të mëdha syze të diellit.

Ajo ka veshur një pallto dimri derisa poshtë saj një triko e cila ekspozon trupin e saj seksi.

“Hey”, ka qenë mbishkrimi i vetëm i Elvanës nën këto foto që janë bërë afër një bregdeti.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Elvana është Papa”, bashkëpunimi me dy artistët rumunë, Inna dhe Sickotoy. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara