Elita dhe Gjiko bëhen prindër, lind një djalë

18:45 | 20 Shkurt 2019

Sot çifti i njohur kosovar, Gjiko dhe Elita Rudi janë bërë prindër për herë të parë.

Prezantuesja në jetë ka sjellë një djalë.

Ky lajm është bërë i ditur nga nëna e reperit, e cila në llogarinë Instagram ka postuar një buqetë me lule ku tregohet gjinia, ndërsa ka shkruar: Ndjenje e veqant nga sot gjyshe!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara