Google ADS

Elena Ora e ‘sfidon’ Ritën, ekspozon gjoksin gjigant

11:39 | 11 Gusht 2020
A. B.

Elena Ora, tashmë për të gjithë ne është bërë e njohur si motra e yllit botëror, Rita Ora, e cila njëherësh është edhe menaxherja e kësaj të fundit.

Bukuroshja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, teksa ndan postime të llojllojshme, shkruan portali arbresh.info

Ajo ka pozuar pranë një makine luksoze e veshur me sytjena të bardha e kmishë të po së njëjtës ngjyrë.

Me dukjen glamuroze e po aq të thjeshtë, motra e yllit shqiptar vjen në formë të mrekullueshme.

“Mirëmëngjes për të gjithë”, ka shkruar Elena. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale