E keni parë si këngëtar, por shikoni se si sfilon Meda

17:29 | 3 Maj 2019

E keni parë si këngëtar.

Ai është tejet i pëlqyer në atë pjesëm, shkruan arbresh.info.

Bëhet fjalë për Medën.

Por. a e keni parë atë duke sfiluar?

Ediconi i 7-të i ‘Prishtina Fashion Night’ sjell Medën me bashkëshorten dhe djalin e vogël.

Shikoni si duket ai në pistën e modës.

n’ZOOM ju sjell po ashtu edhe intervistë me çiftin e njohur./arbresh.info/

 

https://www.youtube.com/watch?v=ucwX6M2M_qI

Shpërndaje në rrjete sociale