Google ADS

E dashura “bombë” e yllit të PSG-së e lodhur nga marrëdhëniet

18:57 | 24 Janar 2018
Arbresh Info

E dashura e portierit Kevin Trapp të PSG-së, Izabel Goulart ka pushtuar kryetituj e mediave botëror kur zbuloi se është lodhur nga seksi që dyshja bëjnë.

Siç thekson ‘The Sun’, ajo ka zbuluar për gjithë dashurinë e saj të jetës gjatë një interviste në YouTube, ku ajo flet gjithashtu se si ndikon humori i tij në rezultatet e skuadrës franceze, transmeton portali arbresh.info.

33-vjeçarja është një modele braziliane që ka miliona ndjekës në llogaritë e saj në rrjete sociale, ndërkohë që vlerësohet si njëra nga modelet me të mira të Victoria Secrets Angles.

Trapp mund të themi që është një njeri me fat bazuar në atë mund të shihni në llogaritë e saja.

“Unë dhe Kevini bëjmë shumë dashuri, katër ose pesë herë në javë”, citohet të ketë thënë ajo. “Por, në rast se ai ka luajtur në një ndeshje të rëndësishme dhe skuadra e tij humb, unë mund të rregullojë vetën, të bëjë thonjtë dhe t’i veshi të brendshmet më të mira – ai sërish nuk dëshiron të bëjë seks”

“Megjithatë, në ato ditë që skuadra e tij fiton, ne nuk pushojmë aspak natën”

Duke u bazuar në rezultatet e Paris Saint Germaini dhe qëndrimit të skuadrës në krye të tabelës, sigurisht që Izabela duhet të jetë shumë e lodhur./arbresh.info/

Shikoni disa foto si një “bombë” në llogarinë e saj në Instagram:

https://www.instagram.com/p/BYGNZ9NluRD/

https://www.instagram.com/p/BYJyax2FaIo/

https://www.instagram.com/p/BbKUKGmlUfg/

https://www.instagram.com/p/BbZ6vPflQTH/

https://www.instagram.com/p/BcfPdmKF9Qd/

https://www.instagram.com/p/BdFcOGGFTGg/

https://www.instagram.com/p/BdNLAgdF3g_/

https://www.instagram.com/p/BdiATKmFnI1/

https://www.instagram.com/p/BdlsiBIlv3d/

https://www.instagram.com/p/BeAhwsYlcvo/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme