Dua Lipa shfaqet plot stil rrugëve të Milanos

19:57 | 24 Shtator 2021

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa këto ditë ndodhet në Javën e Modës në Milano.

Nga atje bukuroshja po merr gjithë vëmendjen në çdo paraqitje shkruan DailyMail transmeton arbresh.info

Dua mbante një xhaketë të ndritshme të gjelbër dhe një mini fund gjatë shëtitjes të kombinuara këpucë ngjyrë rozë.

Ajo gjithashtu kishte vendosur në qafë një gjerdan ari të zymtë.

Bukuroshja zeshkane i kishte lënë flokët e saj në valë të lirshme, që të rridhnin para supeve të saj.

Ndërsa nuk kalon kohë duke bërë muzikë ose duke marrë pjesë në javë të ndryshme të modës, Dua ka qenë e zënë edhe me xhirimet e filmit të ardhshëm të zhanrit thriller, “Argylle”.

Xhirimet për filmin e Matthew Vaughn mendohet të kenë filluar muajin e kaluar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara