Dua fillon përgatitjet për turneun “Future Nostalgia”, shfaqet në veshje sportive nga salla e koncerteve

09:03 | 25 Janar 2022

Artistja me famë botërore, Dua Lipa do të nisë turneun e saj “Future Nostalgia” muajin e ardhshëm.

Dua tashmë ka nisur përgatitjet përfundimtare dhe disa imazhe që e dëshmojnë këtë ka ndarë së fundmi ajo përmes një postimi në Instagram, shkruan arbresh.info

Bukuroshja shihet e veshur thjeshtë, por me shumë stil teksa qëndron ulur e vetme në një sallë koncertesh.

E veshur me një pallto blu të kombinuar me çantë me po të njëjtën ngjyrë, pantallona të bardhë dhe atletet të kuqe, Dua përfundoj pamjen me një palë syze të zeza.

“!6 ditë!!! Kush po vjen për të parë turneun Future Nostalgia”, ka shkruar Dua.

Turneu i saj “Future Nostalgia” do të fillojë në Miami më 9 shkurt, pothuajse dy vjet më vonë se sa ishte planifikuar, për shkak të pandemisë.

Kështu që fansat padyshim presin gjëra të mëdha kur turneu më në fund të arrijë në Britani më 15 prill. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara