“Du bist mein” nga Loredana dhe Zuna rënditet e para në “Spotify”

18:22 | 3 Prill 2020

Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ditë më parë ka prezantuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin Zuna.

“Du bist mein” mban titullin kënga e dyshes e cila në shqip do të thotë “Ti je e imja”, shkruan portali arbresh.info

Loredana dhe Zuna janë shpërblyer me vendin e parë nga “Spotify”, pas këtij suksesi, reperja tha se kjo i takon gjithë fansave dhe shtoi se muzika është ajo që gjatë kësaj periudhe qëndron me ne.

 

View this post on Instagram

 

Diese Nummer 1 gehört euch Allen !!! Wir haben lange überlegt, wie wir unsere Mitmenschen am besten unterstützen können. Egal wie beschissen alles gerade ist, die Musik steht uns zur Seite. Aus diesem Grund haben wir auch den Song zu Hause aufgenommen und zusammen mit euch das Video gedreht. Danke an alle Fans, die bei unserer Challenge auf @tiktokdeutschland mitgemacht haben. Als Dankeschön werde ich nächste Woche noch einen Remix zum Song veröffentlichen. Jeder hat aktuell sein Päckchen zu tragen, aber Corona macht uns auch stärker – Es bringt die Menschen mehr zusammen! Egal wie finster es aussieht, irgendwann geht die Sonne wieder auf und dann bin ich natürlich da, um weiter in Skandale zu rutschen, Leute die mich hassen abzufucken und einfach mein Ding zu machen. Solange werde ich mich jetzt aber musikalisch etwas zurückziehen. Ich hab endlich mehr Zeit für Hana & meine Familie und diese Zeit werde ich auch nutzen. Lasst uns gemeinsam weiter stark bleiben! King Lori @kmn_zuna

A post shared by Loredana (@loredana) on

“Pavarësisht se sa e errët duket kjo kohë, në një moment dielli lind përsëri”, ka thënë reperja në status.

Duke vazhduar, “Për pak kohë do të tërhiqem pak nga ana muzikore. Më në fund kam më shumë kohë për Hanan & familjen time dhe do ta përdor këtë kohë. Le të qëndrojmë të fortë së bashku!”.

“Faleminderit të gjithë fansave që morën pjesë në sfidën tonë në TikTok. Në shenjë falënderimi do ta publikoj një remiks të këngës, javën e ardhshme”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Loredana dhe Zuna kohëve të fundit kanë qenë shumë të komentuar në faqet rozë, pasi u aludua për një lidhje të mundshme dashurie, të cilën reperi e hodhi poshtë javë më parë përmes një postimi të ndarë në Instagram./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara