Djali i Elites dhe Gjikos bëhet me llogari në Instagram

00:20 | 23 Shkurt 2019

Elita dhe Gjiko para dy ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata e pagëzuan djalin e tyre me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Djalit të tyre që në ditët e para të lindjes ia hapën një llogari në Instagram.

E sot, në atë llogari ata edhe postuan foto në emër të tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara