Dalin pamje nga xhirimet e klipit “Era” të Dafina Zeqirit dhe Butës

15:42 | 28 Tetor 2021

Dafina Zeqiri po shijon suksesin e albumit të ri “Dafinë Moj”, i cili u prit mirë dhe këngët janë kthyer në hite.

Një të tillë e realizoi edhe me reperin Buta projekti i të cilëve titullohet “Era”, shkruan arbresh.info

E tani pikërisht këtë këngë po e realizojnë edhe me videoklip.

Buta ka postuar disa imazhe të klipit në Instagram, ku artistët shfaqen në formë të mirë pranë një tavoline, derisa reagimet në komente kanë qenë të shumta.

“Shumë e rrallë”, ka shkruar reperi.

Ndryshe, vlen të theksohet se të gjitha të ardhurat nga shitja e albumit “Dafinë Moj” janë dhuruar për Shoqatën e Autizmit të Kosovës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara