Daily Mail: Kosovari bëhet senzacion në internet, i përngjan aq shumë Zayn Malik (FOTO)

14:34 | 7 Shtator 2017

Modeli nga Kosova, Flamur Ukshini është bërë i famshëm në internet fal ngjashmërisë së frikshme që ka me Zayn Malik, shkruan Gazeta Blic.

Ai tashmë është bërë pjesë e kompanisë së modelimit PMA (Promod Modeling Agency).

Flamur Ukshini tashmë 25 vjeç, tri vite më parë ka folur për Daily Mail.

Ai ka thënë: “Ata/Ato mundohen të më kontaktojnë çdo ditë. Marr mesazhe në Instagram dhe në të gjitha rrejtët sociale.

‘Fillimisht kam qenë i befasuar, pasi aq shumë njerëz ishin të interesuar në atë se si dukem – nganjëherë mesazhet më bëjnë të qeshi, sidomos mesazhet nga fanset të gjinisë femërore.

‘Bëjnë shaka me të, por ama në mënyrë pozitive. Sidoqoftë jam i bekuar që dukem sikur ai.

Ukshini tashmë ka arritur mbi 230 mijë ndjekës në Instagram dhe është goxha aktiv me postimin e fotografive.

27a1924100000578-3042007-image-m-111_1429196962088

2797514f00000578-3042007-image-a-113_1429196998926

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara