Dafina vjen tejet joshëse në fotosesionin e fundit

13:14 | 14 Shtator 2018

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një emër mjaftë i lakuar në mediat rozë.

Daffy ka ndarë sesionin e saj fotografik me fansat e shumtë në ‘Instagram’, ajo kishte  veshur një fustan të hapur me ngjyrë të zezë, që i vinte në pah tatuazhet dhe e bënte të dukej shumë seksi, shkruan portali arbresh.info.

View this post on Instagram

?

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

Hey there….

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

best in black?

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Në anën muzikore Dafina gjatë verës publikoj këngën ‘Kalon’ me reperin Lumi B, që pati një sukses shumë të madh, ndërsa së shpejti pritet të publikojë këngën e re që do të jetë bashkëpunim me reperin Noizy-in./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale