Cristiano Ronaldo ra në dashuri me Georgina Rodriguez brenda disa ‘sekondave’

09:05 | 6 Shtator 2021

Cristiano Ronaldo ra në dashuri me të dashurën e tij Georgina Rodriguez në një “moment të ndarë në sekonda”.

Ikona 36-vjeçare e futbollit do të tregojë historinë sesi ai u dashurua me ish-punëtorin e dyqanit në një dokumentar të ri të Netflix të titulluar “Unë jam Georgina”, dhe ka thënë se kurrë nuk priste të bënte pas bukurisë aq shpejt siç bëri ai.

Në dokumentar, ai thotë: “Ishte një çast i ndarë në sekonda. Asnjëherë nuk kam menduar se do të ishte aq e madhe sa të dashurohesha me të, me të vërtetë nuk e prisja. Georgina është gruaja me të cilën jam krejtësisht i dashuruar. ”

Dhe Georgina 27-vjeçare gjithashtu pranoi në një vrojtim për serinë e parë të shfaqjes se “jeta e saj ndryshoi” kur takoi Cristianon-me të cilin ka vajzën trevjeçare Alana-pesë vjet më parë.

Ajo tha: “Unë jam 27 vjeç dhe pesë vjet më parë jeta ime ka ndryshuar. Dita që takova Cristianon ishte e enjte në verë, ndërsa po dilja nga dyqani kur hyri një burrë i bukur gati dy metra i gjatë.”

Cristiano-i cili është gjithashtu babai i Cristiano Jr., 11 vjeç dhe binjakëve katërvjeçarë Eva dhe Mateo-u takua me Georgina kur ajo po punonte në një dyqan Gucci në Madrid, Spanjë.

Takimi i rastësishëm ndryshoi jetën e të dyve, dhe Alvaro Diaz, Drejtori i Argëtimit për Netflix Spanjë, ka thënë se “Unë jam Georgina” do të tregojë historinë emocionuese të ditës që ata u takuan.

Sipas gazetës The Sun, ai u tha mediave lokale: “Georgina është plotësisht e sinqertë dhe e njeh në dokumentar se jeta e saj ndryshoi nga të mos kishte asgjë në absolutisht gjithçka.

” ‘Unë jam Georgina’ ka një përbërës të fortë aspirues. Georgina kaloi nga shitja e luksit në dhurimin e saj dhe shfaqjen e saj në tapetin e kuq.”

“Ajo ishte një grua e re normale, jeta e së cilës ndryshoi në mënyrë dramatike një ditë. Ajo po largohej nga puna një ditë dhe ndërroi rrugë me dashurinë e jetës së saj. Kush nuk e ka ëndërruar atë?”

“Përfshirja e Cristianos është e plotë, por plotëson një vizion se kush është Georgina dhe marrëdhënien e saj me babanë e fëmijëve të saj.”

“Kushton gjithë jetën e saj, por fokusi është tek ajo dhe njohja e saj edhe me sytë e saj.”

Deri në kohën e shkrimit, ‘Unë jam Georgina’ nuk ka ende një datë premiere./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara