Butrint Imeri marton vëllain, dalin pamje nga festa

08:31 | 2 Qershor 2023

Këngëtari i njohur Butrini Imeri ka martuar vëllain.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku ka pozuar me çiftin e ri dhe po ashtu me dasmorë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme