Brad Pitt fotografohet duke e nxjerrë me karrocë nga spitali

18:42 | 16 Prill 2021

Brad Pitt u pa duke dalë me karrocë nga një qendër mjekësore në Beverly Hills nga stafi dhe një truprojë të mërkurën.

Aktorit 57-vjeçar thuhet se i ishin hequr ‘dhëmbët e pjekurisë’, me një burim që theksoi për tabloidin Page Six se procedura nuk ishte ‘asgjë’ vetëm ‘punë stomatologjike’, shkruan DailyMail.

Heqja e papritur e dhëmbëve të Pitt vjen pak më shumë se një javë para se ai të paraqitet në edicionin e 93-të të çmimeve “Oscars”, i cili do të mbahet të dielën në Los Angeles, datë 25 prill./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara