Bora Zemani duket mahnitëse në DWTS, nuk mungon prezenca e Donaldit

17:42 | 26 Nëntor 2022

Si çdo herë, edhe mbrëmë moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani ka shkëlqyer me dukjen e saj në emisionin që ajo e moderon, Dancing With The Stars.

Meqë festat e nëntorit janë afër edhe atmosfera në skenën e DWTS ishte po aq festive.

Bora kishte të veshur një fustan të zi, ku e kombinoi me buzë të kuqe njëlloj si ngjyrat e flamurit, pasi mbrëmë edhe konkurrentët e DWTS sollën vallet e njohura shqiptarë për nder të festës se flamurit.

Bora ka ndarë me fansat e saj të shumtë disa fotografi nga nata e mbrëmshme, madje në mesin e fotografive nuk mungoj edhe një me të dashurin e saj, aktorin Donald Veshaj.

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi thuhet se do ta luajnë një film së bashku, ku historinë e tyre të dashurisë do ta shndërrojnë në film./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale