Aurela Gaçe ka nevojë për të hequr peshë (Foto)

15:47 | 19 Shkurt 2017

Këngëtarja Aurela Gaçe e cila ka sjell në jetë fëmijën e dytë ishte mbrëmë në Prishtinë.

Arsyeja ishte se ka kënduar në ‘Swiss Diamond Hotel’, për nder të martesës së Nita Krasniqit.

Në një foto të siguruar nga arbresh.info shihet Aurela duke performuar dhe vërehet dukshëm mbipesha e saj që po i shkakton probleme në lëvizje.

Edhe pse ishte e veshur me një fustan të zi, prapë se prapë nuk mund ti fshihte kilet e tepërta./Arbresh.info/

aurelaa