Arta Elezaj publikon disa foto joshëse në bikni

15:55 | 19 Shtator 2021

Modelja dhe aktorja shqiptare, Arta Elezaj, po shijon pushimet prej disa ditësh në një vend luksoz.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mijëra njerëz, shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme duke mos munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj, shkruan portali arbresh.info

Modelja e njohur edhe këto ditë të fundit të verës ka postuar disa fotografi, ku shihet e veshur në bikini ngjyrë blu të kombinuar me një çantë unike nga brendi “Dior”.

“Fotografitë e fundit të verë”, ka shkruar Arta sipër imazhe ku edhe mori komplimente për dukjen joshëse.

Elezaj në anën tjetër që një kohë nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt televiziv që nga pjesëmarrja në “O sa mirë” ku edhe fitoi famën. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara