Arta Bajrami shpërthen, shan estradën shqiptare

16:33 | 12 Nëntor 2018

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami ka njoftuar që do vij me këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Ajo madje është ‘qartur’ dhe ka sharë estradën shqiptare.

Se çka ndodhi me artisten shqiptare e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm të emisionit n’ZOOM./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale