Arjan Konomi “shpërthen” ndaj Mikelës: S’ke lënë djalë pa dal

23:49 | 23 Shkurt 2022

Mikela është e vetmja konkurente që vazhdon të jetë pjesë e Për’puthen që nga fillimi i sezonit të tretë.

E në puntatën e sotme opinionisti, Arjan Konomi dhe ajo janë përplasur ashpër me njëri tjetrin.

Ishte fraza e Arjanit ajo e cila nxorri nga kontrolli Mikelën.

Arjani i kishte thënë asaj se s’kishte lënë djalë pa dal dhe kaq mjaftoi që ajo të “shpërthejë” në britma duke iu kundërpërgjigjur atij se po e quan të “përdalur”.

Opinionisti zyrtar i Për’puthen, Arjan Konomi, ka pasur debate të forta edhe me vajza të tjera edhe të sezonit të kaluar.

Ndërkohë Mikela është deklaruar që në program është vetëm Erjonin./albeu/

Shpërndaje në rrjete sociale