Arian Çani bën ndryshimin e madh në pamje, lëshon mustaqe!

00:51 | 2 Dhjetor 2017

Arian Çani ditën e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është shfaqur me një ndryshim të madh në pamjen e tij.

Çani ka lënë mustaqe dhe duket tepër ndryshe.

Më pas ai ka ngritur një pyetje duke ja drejtuar audiencës: “Cila është arsyeja që unë kam lënë mustaqe”, tha Çani/Opinion.al

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara