Google ADS

Arbenita Ismajli duket magjepsëse në të zeza

09:08 | 16 Nëntor 2023
K.B

Ajo vazhdon të mbetet modelja më me zë në Kosovë dhe jo vetëm.

Bëhet fjalë për Arbenita Ismajlin që tash e disa kohë është në qendër të vëmendjes.

Lajmet që qarkullojnë për të nuk kanë të bëjnë me profesionalen por me personalen.

Dhe të gjitha vijnë nga martesa e saj me ish bashkëshortin, Feron.

Gjithçka nisi në muajin korrik, atëherë kur Policia vuri në pranga ish reperin gjilanas për përdorim të dhunës në familje, sulm fizikisht dhe kanosje ndaj gruas së tij, Arbenita Ismajli.

E historia e tyre vazhdoi me thumba në rrjete sociale, kur Fero i kërkoi falje publikisht dhe i kërkoi ribashkimin.

Por siç edhe ndodhi, modelja dukej se e kishte ndarë mendjen për ndarje.

Megjithatë, uljet dhe ngritjet e saja nuk po e pengojnë atë ta vazhdojë atë që din të bëj më së miri.


Modelja ka ndarë disa imazhe në Instagramin e saj personal, ku shfaqet me një fustan të zi i cili i vë në pah format e saja perfektë trupore./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale