Andi zgjohet me entuziazëm, ia përgatit Gresës mëngjesin

13:02 | 27 Janar 2023

Andi i Big Brother Vip Kosova sot e nisi ditën me entuziazëm dhe duke kënduar.

Gjëja e parë që ai bëri ishte përgatitja e mëngjesit për të dhe Gresën.

Po ashtu, ai i thurte lëvdata vetes duke thënë: “Ju kanë gënjyer, kushdo që ka thënë se Andi nuk di të gatuajë”.

Shpërndaje në rrjete sociale