Google ADS

Alec dhe Hilaria Baldwin në pritje të fëmijës së pestë

19:18 | 7 Prill 2020

Alec Baldwin dhe bashkëshortja e tij Hilaria kanë njoftuar se janë duke pritur një fëmijë, pas dy aborteve vitin e shkuar.

Instruktorja e palestrës Hilaria ndau një video ku shihej barku i saj i fryrë dhe zëri i të rrahurave të zemrës së fëmijës, transmeton portali arbresh.info.

36-vjeçarja tha se nuk kishte fjalë të përshkruante sesi ai zë i bënte të ndiheshin.

“Posa mora lajmin e mrekullueshëm që gjithçka është mirë dhe gjithçka është e shëndetshme me këtë vogëlushin”, tha ai.

Bebja do të jetë fëmija i pestë i çiftit.

Baldwin, 62 vjeçar shpërndau videon e njëjtë duke i vënë mbishkrimin: “My, oh my…”

Hilaria pësoi dy aborte spontane në vitin 2019./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

So sweet…but the ending tho ?…watch who you mess with, Dada.

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

Shpërndaje në rrjete sociale