Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit

10:24 | 23 Shkurt 2021

Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është komentuar gjatë edhe nga fansat e saj.

E ftuar në emisionin “NIN”, Albërija ka zbuluar disa të pathëna nga martesa, duke u ndalur edhe tek shkaqet që çuan ish-burrin drejt tradhëtisë.

“Ish-bashkëshorti im pati sukses në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm, ishte shumë i ri, madje edhe bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, ai kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Këngëtarja shtoi se edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për mos t’ju bërë barrë vajzave të saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara