Aktori i njohur kap për fyti dhe përplas në tokë një fanse

10:33 | 7 Prill 2020

Aktori i njohur amerikan është përfshirë në një skandal gjatë qëndrimit në Islandë.

Së fundi ka qarkulluar një video shokuese në internet e aktorit Ezra Miller.

Kjo video që mendohet se është filmuar më 1 prill u shpërnda fillimisht në Reddit duke pretenduar se aktori hedh në tokë në adhuruese.

Disa burime tjera për Variety konfirmuan se bëhet fjalë për një grindje serioze mes aktorit dhe një fanse.

Sipas Chicago Tribune, një tjetër burim pranë incidentit, “Ezra u përball me një grup fansash të zjarrtë”. Gjërat mes tyre duket se u përshkallëzuan dhe Ezra humbi durimin.

Në videon 15 sekonda shihet Ezra teksa kap për fyti në femër ndërsa aktori dëgjohet duke thënë “Oh, dëshiron të zihesh? Kjo është ajo që do të bësh?”.

Ezra Miller ende nuk e ka komentuar videon shokuese që u bë virale në rrjetet sociale.

Në anën tjetër … distancimi shoqëror. Por, kjo nuk ndodhi qartë në këtë rast, megjithatë, Islanda ende nuk e ka krijuar këtë udhëzim. Ata thjesht kanë ndaluar grumbullimin e më shumë se 100 njerëzve.

Shpërndaje në rrjete sociale