Google ADS

Aktori 60 vjeçarë bëhet baba për herë të katërt

15:17 | 18 Maj 2018

Një yll i Hollivudit, aktori 60-vjeçar Alec Baldwin dhe bashkëshortja 36-vjeçare, Hilaria, u bënë prindërit për herë të katërt.

Aktori amerikan, i njohur për filmat në Mission Impossible, Pearl Harbor dhe The Departed, zbuloi përmes rrjeteve sociale se është bërë baba për herë të katërt.

Here we go again! #BaldwinitosEverywhere

A post shared by Alec Baldwin (@iamabfalecbaldwin) on

“Le të shkojmë përsëri,” shkroi aktori nën foton e regjistruar në spital, ndërsa Hilaria zbuloi se “është një djalë, që fëmija është i shëndetshëm dhe se pesha e tij është 3 kilogramë e 600 gramë”, shkruan telegrafi.

Aktori dhe bukuroshja janë martuar para gjashtë vjetëve dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Carmen Gabriel, e cila ka katër vjet, djalin trevjeçar, Rafael dhe Leonardin dyvjeçar.

Boldwin gjithashtu ka një vajzë 22-vjeçare, Ireland, të cilën e ka prej martesës me Kim Besingerin.

Happy Mother’s Day to my one and only…

A post shared by Alec Baldwin (@iamabfalecbaldwin) on

Theksojmë se bashkëshortja e aktorit është trajnere e palestrës dhe jogës, ku ishin njoftuar dyshja amerikane.

Ndryshe, Baldëin do ta shohim në projekte të ndryshme filmike që do të shfaqen në ekranet e mëdha të kinemave.

Shpërndaje në rrjete sociale