Afrona zbulon destinacionet e ardhshme të saj dhe Bleros

19:31 | 10 Shkurt 2019

Afrona dhe Blero po shijojnë një lidhje tash e sa kohë.

Dyshja kanë shumë vite në lidhje dhe fejesë, e duket se kanë plane të mëdha për të ardhmen.

Afrona zbuloi javë më parë se në Greqi do të kalojë festën e beqarisë me shoqet e saj, kurse Blero nuk ka bërë ndonjë plan në këtë drejtim.

Por, së bashku duket se ata kanë në plan të vizitojnë shumë vende interesante.

Është Afrona që ka zbuluar vendet e vizituara deri tani në një listë.

Në mesin e vendeve që nuk janë edhe Rio de Janeiro, Filipinet dhe Skocia.

Dyshja njihen për udhëtimet e tyre të cilat gjithmonë i konfirmonin për publikun në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale