Adrola Dushi vë në pah bukurinë e saj në foton e fundit

12:36 | 14 Shtator 2021

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, përherë shfaqet në formën më të mirë të mundshme.

Bukuroshja brune deri më tani ka arritur të jetë mjaft e popullarizuar, ndërsa po merr pjesë edhe në ekrane televizive, shkruan portali arbresh.info

Adrola së fundmi ka postuar një foto ku është shfaq joshëse duke reklamuar gjoksin me dekoltenë e hapur.

Modelja pozën e realizoi në profil teksa paraqitjen e saj e plotësoi me disa vath me gur të çmuar.

Sa i përket jetës private, modelja është mjaft e rezervuar dhe mundohet ta mbaj larg syrit të medieve, duke mos zbuluar nëse po e jeton një lidhje dashurie apo vazhdon të jetë beqare. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara