Adelina Ismaili publikon fotografi me Ibrahim Rugovën

08:17 | 26 Maj 2022

Ajo është njëra prej artisteve më të pëlqyera në trojet shqiptare që vazhdimisht merr vëmendje në rrjetet sociale e faqet rozë.

Fjala është për këngëtaren Adelina Ismaili, e cila njihet për mbështetjen e saj të shumë viteve më parë për ish presidentin Ibrahim Rugovën, shkruan arbresh.info

E së fundi ajo ka rikujtuar atë me një imazh të vjetër ku po duket tejet e lumtur krah Presidentit.

“Një nga kujtimet më të mira, takimi me Presidentin Historik, Dr. Ibrahim Rugova”, ka shkruar ajo.

Krahas karrierës së suksesshme dhe angazhimeve profesionale, Adelina është e martuar dhe nënë e një djali. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale