Adele me të dashurin e ri në tribunat e NBA

10:39 | 20 Tetor 2021

Adele e ka zyrtarizuar lidhjen e saj me të dashurin Rich Paul, përmes një postimi në Instagram.

Dyshja Adele dhe Rich Paul ishin prezent në ‘Staples Center’ në Los Angeles të martën, ku ata shikuan Lakers teksa përballeshin me Golden State Warriors, shkruan Daily Mail transemton arbresh.info

Këngëtarja 33-vjeçare dhe agjenti sportiv 39-vjeçar duket se ishin në humor të mirë ndërsa vëzhguan nga afër ndeshjen e hapjes së sezonit të NBA-së.

Adele dukej mjaft elegante e veshur me një palë pantallona ngjyrë kafe dhe një bluzë të përshtatshme me një dekolte të zhytur.

Fituesja e çmimit “Grammy”, e cila kohët e fundit publikoi këngën e saj të re “Easy On Me”, e mbuloi trupin me një pallto ngjyrë kafe të markës “Louis Vuitton”.

Në një moment gjatë lojës, goditësi anglez u kap me një buzëqeshje të madhe në fytyrë, në kohën kur e dashura e tij e përshëndeti me dorë nga tribuna.

Kujtojmë se, çifti konfirmoi romancën e tyre muajin e kaluar pasi u vunë re në një darkë, pasi dolën në publik në korrik në ndeshjen e pestë të Finaleve të NBA në Phoenix, Arizona. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara