A të tradhëton Sinani? Përgjigja e Andrrës do ju lërë pa fjalë

14:47 | 8 Korrik 2018

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur dhe çdo e re nga jeta e tyre përbën interes për publikun.

Andrra ishte e ftuar të shtunën në “Thumb” ku u pyet nëse Sinani e tradhton dhe a bëhet xheloze.

“Asnjëherë, e besoj me symbyllur. As nuk e mendoj ndonjëherë se do të më tradhëtojë”, u shpreh Andrra.

E pyetur nëse bëhet xheloze kur e sheh Sinanin në koncerte me vajza, Andrra u përgjigj: “Në fakt pothuajse të gjitha koleget e Sinanit i kam dhe unë mike, për femrat e tjera që bëjnë foto janë thjesht fanse kështu që nuk mendoj se bëhem xheloze”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara