A e keni ditur se Dua Lipa ishte në koncertin e reperit të famshëm në Kosovë?

15:10 | 11 Mars 2017

Dua Lipa ka dhënë një intervistë me 27 pyetje për buzzfeed.com.

Në ndër pyetjet ishte edhe koncerti i preferuar deri më tani, shkruan arbresh.info.

Ajo u shpreh se kur ishte 15 ose 16 vjeçe ka qenë në Kosovë kur erdhi reperi i famshëm botëror 50 cent.

‘O Zot, ka qenë 50 cent në Kosovë dhe temperaturat ishin shumë të ulta, por kam qenë shumë e mallëngjyer’ u shpreh Dua Lipa./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara