2 Ton publikon këngën e re “Kujt i thu”

16:15 | 12 Qershor 2020

Rap-artisti nga Ferizaj, 2 Ton, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Kujt i thu” mban titullin kënga e re e tij, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip tejet atraktiv, shkruan portali arbresh.info

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton në studion e tij, gjersa për ‘beat’-in është kujdesur Ero. Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer nga XL Films.

Ndryshe, 2 Ton është shumë i angazhuar me prurje të reja e po ashtu edhe me koncerte të ndryshme muzikore për të qenë kështu sa më afër fansave të tij. /arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara