Nuk ka inate, Luana i përgjigjet Alketës me fakte

12:30 | 10 Nëntor 2022

Lajmi që Alketa Vejsiu ironizoi kolegen e saj Luana Vjollcën duket se ka bërë xhiron e rrjetit.

“Tv Klan është mbushur me tigra, xhirafa e mjellma”, tha moderatorja që ka 26 vite karrierë por që programet e saj mezi e kapin shifrën e 50 mijë klikimeve.

Moderatorja Luana Vjollca është futur në një komunikim “live” me ndjekësit e saj në Instagram dhe u shpreh se , është shumë e lumtur për afro 1 milion klikimet e emisionit të saj të parë dhe për këtë fakt një meritë të veçantë kishin ndjekësit e saj.

Pra mesa duket Luana ka vendosur t’i përgjigjet kështu atyre që ironizuan atë dhe programin e saj.

Luana ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahin dhe që i dhurojnë mbështetje. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale