100 milionë klikime brenda një dite – grupi muzikor thyen rekord

15:39 | 24 Gusht 2020

Grupi korean i pop-it, BTS, po bëjnë histori. Kënga e re e grupit “Dynamite” u bë debutimi më i mirë i një video muzikore në YouTube me më shumë se 100 milionë shikime, brenda 24 orëve.

Deri në fund të ditës së parë, “Dynamite” kishte mbledhur 101.1 milion shikime për t’u bërë premiera më e shikuar në muzikë në YouTube, shkruan prive.al.

Ndqini këngën dhe videoklipin në videon e mëposhtme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme