Hani këto fruta për lëkurë më të mirë

08:08 | 27 Korrik 2017

Të gjithë e dini se të hani sa më shumë fruta dhe perime luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndetin tuaj.

Por a e dini se disa fruta janë veçanërisht të mira për lëkurën tuaj, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë janë disa nga to, provoni sa më shumë për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim (kush nuk do ta donte).

2232455-blueberries-650-fda65b8177-1484652118 2232805-apples-650-0b13277a03-1484652118 2232655-watermelon-650-138da44718-1484652118 2232505-bananas-650-3fae3b89d7-1484652118 2232605-pineapple-650-ffc1f8edfc-1484652118 2232705-strawberries-650-8513116f62-1484652118 2232555-papaya-650-43af5f3026-1484652118 2232855-kiwi-650-da4f7e32e0-1484652118 2232755-pomegranate-650-fcf6d3b350-1484652118 2232355-cherries-650-fc0fd40357-1484652118

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara