Moti sot në Maqedoni

09:02 | 21 Prill 2018

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 13 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 24 gradë celsius, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngrohtë, me temperaturë maksimale deri 23 gradë celsius./Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale