Vejusha “trondit” Britaninë: Kam fjetur me mbi 100 burra të martuar

01:08 | 6 Dhjetor 2017

Një vejushë që ka pasur marrëdhënie intime me mbi 100 burra të martuar, pretendon se u ka ndihmuar atyre që të shpëtojnë martesën.

Gweneth Lee nga Londra, është kthyer në “dashnoren e qytetit”, ndërsa ka deklaruar se nuk ndjehet fajtore që flen me burra të martuar, shkruajnë mediat britanike, transmeton portali arbresh.info

Ish modelja, që u kthye në një “dashnore” online pas vdekjes së burrit, pranon se nuk ndjehet aspak fajtore për punën që bën.

Ajo ka theksuar se shumë gra të martuara “përvëlojnë” për seks, por që nuk janë në gjendje të gjejnë ngushëllim për shkak të miqve dhe fëmijëve.

“Të flesh me dikë tjetër në këtë kohë edhe i bën martesës. Në këtë mënyrë e heq presionin nga gratë libidoja e të cilave ka vdekur dhe kështu e mban martesën e lumtur”, ka theksuar ajo.

Gweneth ka thënë se burrat e martuar i takon përmes faqes së internetit IllicitEncounters.com, që është një ndër ëeb faqet kryesore për njerëzit e martuar./arbresh.info/

Të ngjashme