Meshkujt e këtyre tri shenjave të zodiakut nuk dinë asgjë mbi romancën

09:59 | 9 Prill 2020

Nëse jeni të dashuruar me një burrë që i përket këtyre shenjave të horoskopit, është më mirë të largoheni, nëse nuk është vonë.

Te burrat e këtyre shenjave mungon romanca dhe nuk dinë aspak të sillen me gratë e tyre, transmeton portal arbresh.info

Zbuloni se për cilat shenja flitet.

Akrepi

Për shkak se hëna ndikon më së shumti në të, fazat e ciklit hënor lartësojnë misteret e tij të brendshme, prandaj shqetësimet emocionale shpesh dalin jashtë kontrollit.

Megjithatë, ju jeni me fat nëse ai është i dashuruar në ju.

Siguroheni që ndjenjat e tij të jenë të qarta, sepse meshkujt Akrepë nuk i shfaqin emocionet.

Mos harroni, që nuk jeni detektiv i parnerit tuaj, prandaj mos kërkoni që të zgjidhni të gjitha problemet e tij emocioanle.

Bricjapi

I sunduar nga Saturni, meshkujt e kësaj shenje do t’ju bëjnë që të qëndroni gjatë me ta. Megjithatë, Bricjapët përpjekën që të imponojnë kufizime në jetën tuaj.

Nëse jeni të dashuruar me një Bricjap, atëherë ai do të testojë durimin dhe tolerancën tuaj për një kohë të gjatë, transmeton portal arbresh.info

Kjo sjellje do të ju bëj që të kuptoni se gjërat nuk po ecin si duhet.

Nëse e braktisni një Bricjap për këtë arsye, ai do të mbytet nga trishtimi.

Demi

Mos u mahniti me faktin se meshkujt e Demit udhëhiqen nga Venera. Demi është kokëfortë dhe ka potencial që të thithë të gjithë energjinë tuaj emocionale.

Ekstremisht pragmatic, kjo shenjë nuk e ka idenë se si të kontrollojë emocionet.

Kur vjen fjala te romantika, meshkujt e shenjës së Demit ndonjëherë do të mund t’ju bëjnë të ndiheni si personi më i keq në tokë. Demat më lehtë ofendojnë, sesa e shpresin dashurinë, prandaj mendojeni mirë lidhjen me ta./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara