Këto të brendshme po çmendin internetin (FOTO)

16:55 | 4 Prill 2017

Një trend i fundit po çmend internetin.

Bëhet fjalë për brekë të çuditshme që mund ti gjeni në Amazon me një çmim prej 28 dollarë, shkruan arbresh.info.

Këto brekë janë me një shtresë në pjesën e parme ku e theksojnë pjesën vaginale.

Ato kanë material pambuku dhe thuhet se janë shumë të rehatshme./Arbresh.info

twitter-888577

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara