Doni të largoni stresin e punës? Ja çka duhet të bëni (VIDEO)

18:37 | 23 Gusht 2017

Stresi është një fenomen që prek të gjithë.

Ata që punojnë dhe kanë një jetë dinamike stresi i shoqëron gjithë kohën, shkruan arbresh.info.

Emisioni n’ZOOM ju sjell një kronikë ku janë të shfaqura disa metoda për ta larguar stresin.

Ja si duhet të veproni kur lodheni psiqikisht./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara