Djali autik mahnit të gjithë në supermarket

17:47 | 22 Dhjetor 2017

I veshur thjesht dhe me duart në xhepa, një djalë i vogël i ka magjepsur të gjithë me zërin e tij në një supermarket.

Të gjithë shtangën dhe ndaluar blerjet, duke nisur të dëgjojnë këngën e 10-vjeçarit Calum Courtney, i cili këndoi një version të “Who’s Lovin You”.

10-vjeçari është i prekur lehtë nga autizmi që e frymëzon atë për të kënduar.

Video e publikuar në “Facebook” pa shumë pretendime, ka marrë deri tani më shumë se 1 milion shikime!/TCH

 

Shpërndaje në rrjete sociale