Bluzat me shpatulla të zbuluara, ja si të kombinoni stilin më IN të pranverë-verës 2017 (FOTO)

08:59 | 31 Maj 2017

Bluzat me shpatulla të hapura janë rikthyer sërish në modë dhe mund të themi pa frikë se janë kryefjala e kësaj pranvere.

Të bukura, të rehatshme, joshëse, me ngjyra dhe materiale nga më të ndryshmet duke filluar nga të pambuktat, mëndafshi dhe materiali lino. Të përshtatshme për t’u veshur në çdo moment të ditës, këto bluza mund të kombinohen me çdo gjë dhe të plotësojnë më së miri look-un tuaj. Nëse nuk keni akoma një të tillë duhet ta blini sa më parë, ndërkaq shikoni kombinimet e mëposhtme dhe pse jo ”kopjojini” në të përditshmen tuaj.

 

blz2 blz8 blz3 blz7 blz5 blz4 blz10 blz9

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara