Zhduket një e mitur në Gjilan

08:47 | 12 Mars 2023

Një grua ka raportuar në polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia në Gjilan dhe nuk di gjë për vendndodhjen e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga koha e cekur ka dalë nga shtëpia vajza e saj e mitur dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rasti nën hetime.

Shpërndaje në rrjete sociale