Zeka-Hotit: Lërini zv.ministrat deri në pranverë të punojnë, nëse nuk punojnë i rrëzojmë bashkë

12:04 | 8 Dhjetor 2017

Deputeti Milaim Zeka në seancën e sotshme ka folur lidhur me debatin për numrin e zëvendësministrave.

Ai ka thënë se është vetëm LDK ajo që nuk dëshiron që gjërat të rriten.

“Leni njerëzit të bëhen zv.ministra. Të punojnë deri në pranverë nëse punojnë mirë nëse jo bohemi bashkë dhe i rrëzojmë. Krejt njerëzit duan t’i zgjerojnë gjërat vetëm LDK nuk dëshiron”, ka thënë ai./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara