Vlora Çitaku do jetë pjesë e listës zgjedhore të PDK-së

13:30 | 14 Janar 2021

Vlora Çitaku do të jetë pjesë e listës zgjedhore të Partisë Demokratike të Kosovës.

Këtë e ka bërë të qartë kandidati për kryeministër i kësaj partie Enver Hoxhaj, shkruan arbresh.info.

Ai në një konferencë për media tha se Çitaku do jetë pjesë e listës.

“Vlora Citaku është pjesë e PDK-së dhe e pandashme e saj. Prandaj se kush do të jetë pjesë e listës më së paku Vlora do të ketë nevojë për ftesë”, tha ai./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara