Vidhen para në një kishë

09:17 | 17 Tetor 2021

Janë vjedhur para në një kishë nga persona të panjohur të cilët sipas Policisë së Kosovës kishin depërtuar me forcë.

Ngjarja ka ndodhur në Komunën e Zubin Potokut, të premten.

“Zubin Potok 15.10.2021 – NN. Është raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në objektin kishës dhe kanë vjedhur një shumë parash. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme