Vetëm një rast i ri me COVID-19 në Kosovë

14:44 | 19 Nëntor 2022

Një rast i ri me COVID-19 është konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Gjatë kësaj periudhe nuk ka pasur raste të vdekjes dhe as të shëruarve.

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se aktualisht në vendin tonë janë gjithsej dy raste aktive me këtë virus. /arbresh.info/

Njoftimi i MSh-së:

Shpërndaje në rrjete sociale